Serie
Judith Regeling
  ·  
  ·  
LAATSTE UPDATE: 22-12-23 11:05
© Martijn van Gelder
Richelle Plantinga als Coco in Swanenburg
Delen
Victor zet Benno in deze aflevering van Swanenburg onder druk door diens dochter Coco te ontvoeren. Voor Benno is dat de druppel. Op een belangrijke zakenlunch confronteert hij zijn moeder met het feit dat ze de crimineel al een hele tijd verborgen houdt.
Benno Praal schrikt niet terug voor vuile zaakjes, maar als zijn dochter Coco erbij betrokken raakt en hij oog in oog komt met Victor Devos is voor hem de maat vol. Op een zakelijke bijeenkomst over de overname van Castor en Antis vraagt hij zijn moeder waarom ze Victor al een hele tijd verborgen houdt. In deze aflevering van Swanenburg is Coco een speelbal in de machtsspelletjes tussen de criminele Victor en de familie Praal.
Richelle Plantinga
De dochter van Benno is een rol van Richelle Plantinga, die al op haar tiende voor de camera's stond. Plantinga was te zien in bijrolletjes in Flikken en scoorde een rol in de bioscoopfilms De libi en Whitestar, de film van Britt Dekker. Hierin deelt ze de hoofdrol met Dekker als de jonge versie van paardenmeisje Megan.
Wanneer is Swanenburg op televisie te zien?
Het tweede seizoen vanSwanenburgis sinds25 december iedere werkdag te zien bij KRO-NCRV op NPO1 en NPO Start. Deze aflevering volgt op2 januari 2024.
Tags en meer informatie
Ella-June Henrard Jannell Gersie dramaserie frederik brom Jan-Paul Buijs KRO-NCRV Mariana Aparicio Torres Nederlandse serie nieuwe aflevering NPO Start NPO1 ontvoering Richelle Plantinga televisieserie tv-serie
Advent dag 2 | De leukste Sinterklaasfilms voor het hele gezin
Nog maar een paar nachtjes slapen en dan is het Pakjesavond! Om alvast in de stemming te komen hebben we op deze tweede dag van onze adventskalender een lijst samengesteld met de leukste Sinterklaasfilms die je met het hele gezin kunt kijken.
Lees verder
Toon meer tips